Meist

Oleme spetsialiseerunud Aasia alkoholitoodetele. Meie eesmärk on tutvustada kvaliteetseid alkohoolseid jooke ja laiendada maitsete mitmekülgsust Eestis.

Oleme ainsad ametlikud Kweichow Moutai edasimüüjad – Kweichow Moutai on tituleeritud kõige väärtuslikumaks alkoholibrändiks maailmas.

Moutai lugu

Legendaarne Hiina bränd nüüd Tallinnas

Asia Drinks on Hiina tuntuima alkohoolse joogi Moutai ametlik esindaja ja maaletooja Tallinnas. Lisaks pakume erinevaid alkohoolseid Aasia hõrgutisi džinnist liköörideni.  

Moutai ehk luksuslik sorgoviin Hiinast on au sees kõikjal idamaades ja seda pakutakse ametlikel üritustel ja kõrgete väliskülaliste vastuvõttudel. See on ainus alkohoolne jook, mida Hiina diplomaadid ametlikel välisvisiitidel kingitusena kasutavad. Jook valmib ekslusiivselt Edela-Hiinas, Maotai linnas, kus on väga head ilmastikutingimused ja puhas loodus. Moutai valmistamine kestab aastaid. Esimesel aastal destilleeritakse sorgoviina 9 korda. Seejärel hoitakse jooki veel vähemalt kolm aastat portselanist vaatides.

AsiaDrinksil on Tallinna vanalinnas aadressil Vana-Posti 2 baar, mis keskendub lisaks Moutaile huvitavate idamaiste jookide tutvustamisele. Kõik joogid on sarnaselt Moutaile enda ainulaadse looga silmapaistvad ja erilised. Baari on oodatud kõik, kes väärtustavad kvaliteetseid ja hinnatuid Aasia jooke.

Meie baar

Asume Tallinna vanalinnas aadressil Vana-Posti 2.